Dnes má svátek Heřman a Hermína , zítra slaví Ema .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0781_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Čerti se prohnali Duklou

28/12/2012 - Velkolepým průvodem městem přijel na náměstí Dukelských hrdinů kočár s důstojným Mikulášem a něžným andělem doprovázený rozdováděnými čerty na černých koních. Kromě desítek dětí na ně čekal i starosta obvodu Jiří Hájek, který společně s tajemným sponzorem připravil program plný soutěží a her. Hvězdou večera byla zpěvačka Monika Absolonová, která vystoupila krátce před tím než dukelské nebe ozářily „plameny pekelné“ – neboli ohňostroj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Míří Zámeček vstříc lepším zítřkům?

zamecek_zima12/02/2013 :: Zatímco minulost Zámečku Pardubice neboli tzv. Larischovy vily byla spíše tragicky černá, v současnosti je objekt, ze kterého mohutně sálají varovné dějiny, oděn do pošmourných barev zimy. Budoucnost městské památky by ale mohla být daleko růžovější. Některé místnosti zaplní lahve kvalitního vína a část objektu se možná promění na kulturní prostory a muzeum.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Kdo bude novým ředitelem „měšťáků“?

kvaPoslední únorový den vypršela lhůta na podání přihlášek do výběrového řízení na místo ředitele Městské policie Pardubice. To, po dvaceti letech, opustil její zakladatel Petr Kvaš, který se dohodl na ukončení pracovního poměru poté, co nechtěl nebo v krátkém časovém termínu neuměl splnit požadavky vedení města na změny ve sboru. Kdo se stane novým šéfem pardubických měšťáků?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
„Klub mě nastartoval, Pardubicím něco dlužím,“

říká v exkluzívním rozhovoru pro Bulvár hokejový trenér Miloš „Pytlák“ Říha

MILOS-RIHADen po hokejovém galavečeru, tedy po oslavách devadesáti let od založení pardubického hokejového klubu a čtyřicátého výročí zisku prvního mistrovského titulu, přišla pro velkou část fanoušků výborná zpráva – na lavičku HC ČSOB Pojišťovna se po letech v ruské KHL vrátil trenér Miloš Říha. Je to už třetí trenér v této sezóně: po Pavlu Hynkovi, který loni s klubem slavil titul, si tady pár týdnů zatrénoval Mojmír Trličík. Sezónu by v klubu měl dokončit právě Miloš Říha, který byl loni na podzim „odejit“ z Petrohradu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
MULTIhejtman kurátor

Martin-netolicky19/02/2013 - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický od Bulváru dostává přezdívku MULTIhejtman. Nejen, že se ve třiceti letech stal nejvýše postaveným mužem kraje, má dvě vysoké školy, ale nyní je i kurátorem Východočeské galerie v Pardubicích. V rámci projektu oslavy šedesátých narozenin galerie představil díla Richarda Peška, umělce a bývalého starosty Ústí nad Orlicí, který šel na banální operaci, při níž upadl do kómatu a zůstal na invalidním vozíku. Obrazy Richarda Peška doplňují díla Jiřího Koláře se sbírek Východočeské galerie. (red)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 58 Další > Konec >>

Strana 58 z 58

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 26 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg