Dnes má svátek Adolf , zítra slaví Milan .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

koÄka bulvaru 2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Nasavrky obsadí Kelti!

netolickyboiiUž za pár dní naplní městečko Nasavrky atmosféra pravěku. Občanské sdružení Boii zde totiž uspořádá sedmý ročník festivalu Lughnasad, který je největší akcí svého typu v České republice. Jen vloni ho navštívilo skoro 5 tisíc lidí. Letos to má být ještě víc.Dvoudenní festival bude lákat návštěvníky na atraktivní program. Nejen rodiny s dětmi, na které především festival cílí, se budou moci seznámit například s pravěkým získáváním železa, s duchovními rituály druidů nebo s řadou keltských řemesel.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
BOSS HOKEJE ŠMIDBERSKÝ: PLAY OFF MUSÍ BÝT

a v únoru mi to omlátíte o hlavu

_MES6336Šéf pardubického hokeje tvrdí, že příští sezóna, na kterou se hokejisté už připravují bude rozhodně lepší, než ta uplynulá. Jak si může být tak jistý? Co bylo příčinou letošního sportovního krachu pardubických hokejistů? A jak se narodily finanční potíže klubu? Na tyto otázky odpověděl Bulváru Roman Šmidberský, který se nedávno postavil do čela představenstva hokejového klubu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Kukačka letěla nad špitálem

_MES6113Pořadatelé pardubického letního kina jsou proslulí vymýšlením projekcí zajímavých filmů na netradičních místech. Vzpomeňme jen Ostře sledované vlaky na nádraží, Spalovače mrtvol v krematoriu nebo Katyň ve zdechovickém areálu opuštěném sovětskou armádou. Letošní projekční bonbónek spojili s oslavami šedesáti let existence psychiatrického oddělení Pardubické krajské nemocnice. Volba filmu pro tuto příležitost byla nasnadě, a tak se jinak sanitkami a pacienty rušné náměstíčko hned za hlavní branou špitálu zaplnilo diváky Formanova oscarového snímku Přelet nad kukaččím hnízdem. Ten tady uvedl herec východočeského divadla Josef Vrána, který v divadelní adaptaci před lety ztvárnil postavu Billyho Bibbita. Před promítáním vystoupil se svými vzpomínkami také přítel a životopisec Miloše Formana Jan Novák.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Absolutním vítězem soutěže Třídíme s Nikitou je škola z Chlumce nad Cidlinou

_MES6319Devatenáct základních škol z Královéhradeckého kraje se zapojilo v šestém ročníku soutěže „Třídíme s Nikitou“ do bojů o titul „Čistá škola“. Soutěž, která byla vyhlášena v rámci projektu „Čistá obec, čisté město, čistý kraj“, měla rozvíjet nejen kreativitu a tvůrčí schopnost dětí, ale také zvýšit jejich zájem o problematiku třídění a recyklace odpadů. Maskotem soutěže je papoušek Nikita z královédvorské zoologické zahrady, kde se uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků. Do soutěže se letos zapojilo 244 žáků z prvních až devátých ročníků základních škol. Porotě bylo doručeno šestadvacet projektů z devatenácti škol z Královéhradeckého kraje.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Třísestrová pařba v pivovaru

tři sestryZávěr května patřil v pardubickém pivovaru tradičně koncertu skupiny Tři sestry, který tady tradičně uspořádala agentura Máša agency. Ani letos nezůstal koncert stranou zájmu fanoušků kapely, kterých sem přišly dvě tisícovky. Ti všichni si mohli zapařit nejenom při hlavním vystoupení, ale i na muziku hudebních hostů, kterými byli Doctor P. P., E!E a DeBill Heads. V rámci koncertu, při němž se vypilo osm tisíc piv, se uskutečnila také autogramiáda a oficiální východočeský křest nového CD Líná hudba holý neštěstí. (mrot)

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Hledá se využití pro Automatické mlýny!

_U7F8833Celé století trvala výroba mouky ve známém komplexu pardubických Automatických mlýnů. V březnu zde ale firma GoodMills definitivně ukončila provoz a milovníci historie jsou jako na trní. Co bude s unikátní památkou dál? Odkoupí areál město, nebo si ho rozeberou spekulanti či jiné firmy pro svoje podnikání?Automatické mlýny zná v Pardubicích snad každý. Není se čemu divit. Cenný historický areál slavného architekta Josefa Gočára zahrnuje budovy, které jsou i víc jak sto let staré. A právě po sto letech končí v areálu výroba. Pomyslné mlýnské kolo se dotočilo a čeká, kdo památku převezme. S cílem nedopustit zchátrání areálu vznikla iniciativa „Mlýny městu!“, která chce, aby dominantu odkoupilo město.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Uzel: Pí.. není sposté slovo!

uzel2Populární sexuolog Radim Uzel je sice lékař, ale komika a zábava je jeho druhou přirozeností. Dokázal to v Hamerské krčmě Jonáš, kam dorazil jako host v rámci průběžných oslav 400. narozenin této malebné hospůdky. Sypal ze sebe jednu historku za druhou, všechny náležitě pikantní. Abychom vás nalákali na rozhovor s Radimem Uzlem, který najdete v červencovém vydání Bulváru, nabízíme vám malý předkrm.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
DOSTIHY MAJÍ PREZIDENTA

prezidentklubuStaronovým prezidentem pardubického Dostihového klubu se opět stal primář a poslanec Jiří Skalický. Prezidium klubu, které si jeho členové zvolili na valné hromadě, se sešlo v areálu závodiště Synthesia Park. Prezidenta zvolilo bez obtíží. „Důvěra kolegů mne samozřejmě těší a jsem velmi rád, že mám jejich podporu. Společně se teď budeme snažit připravit pro členy Dostihového klubu kvalitní program, ale také nové prostředí.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Kelti vítali slunovrat

slunovratCopak jste dělali o půlnoci, kdy jaro předávalo vládu létu? Spokojeně chrupkali nebo popíjeli v baru či z gauče sledovali nesmysly v televizi? Bulvár se vydal za Kelty do Nasavrk na magický obřad svátku letního slunovratu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Kočka Pardubic ADRIANKA

Adrianka

Pardubice mají nový přírůstek. Adrianka Červenková – budoucí Kočka Pardubic - se narodila na začátku června a nyní už si doma užívá s celou rodinkou. Zda-li se její tatínek – Richard Červenka – šéf Regionální rozvojové agentury Pardubického kraje – při výběru jména inspiroval známou modelkou, jejíž nohy dostávají na kolena nejednoho muže, se Bulváru zjistit nepodařilo. I když tak trochu tušíme... Na snímku Adrianka se svým bráškou Ríšou „Bobešem“ Červenkou. (red)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
KRAJSKÁ SVATBA

votreloviAž v daleké Moravské Třebové si ANO řekli dva dlouholetí zaměstnanci Krajského úřadu Pardubického kraje, Michal Votřel a dnes již Zuzana Votřelová. Svatba se konala přesně v den třetích narozenin jejich nezbedného synka Míši. Bulvár se s blahopřáním připojuje k mnoha gratulantům. (red)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 Další > Konec >>

Strana 53 z 55

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 66 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg