Dnes má svátek Brigita , zítra slaví Sabina .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-3638e9735e2802a8a788d40865ab21770d94287b0e53577904eef3fe4ef310c8-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
KNÍŽE V GALERII

7262_800x608Nově otevřená fResch gallery v ulici Bratranců Veverkových v Pardubicích uvítala vzácného hosta – Karla Schwarzenberga. Ten si v doprovodu primáře Jiřího Skalického prohlédl výstavu královéhradeckých umělců, konceptualisty a představitele POP ARTu Milana Langera, Jindřicha Maxe Pavlíčka a Radoslava Pavlíčka.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Zibi vyhrál s jablky

zibiferdahajekSouboj o přízeň minihorse mezi sebou svedli starosta pátého pardubického obvodu Jiří Hájek a katolický kněz Zbigniew Czendlik. Na každoročním festivalu u kaple svaté Anny přinesli miniaturnímu koníkovi něco na zub.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
VOLEBNÍ GULÁŠ

Bulvár vaří guláš. Samozřejmě ten volební. Už za chvíli my všichni rozhodneme, kdo usedne do poslaneckých lavic. Bulvár se zaměřil na zajímavé nápady v předvolebním boji, podívejte se i Vy!

http://www.youtube.com/watch?v=xduIETLI6UY

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Drama na Velké

vana-padajiciOsminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa si pro devátý triumf při svém posledním startu nedojel. Celé závodiště se zatajeným dechem vidělo, jak slavnému žokejovi před poslední překážkou zkřížil cestu volný kůň bez jezdce a následoval pád… Legenda dostihového sportu tak 123. Velkou pardubickou došla do cíle pěšky.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Celebrity míří na Velkou

dostihyVrcholem společensko-sportovní sezóny je v Pardubicích bezesporu „Velká“. Nejtěžší kontinentální dostih přitahuje do města perníku mnoho známých osobností, které si soupeření koní a jezdců nenechávají ujít. Kdo dorazí letos a kdo naopak nepřijede? Bulvár má k dispozici odpovědi celebrit na pozvání Dostihového klubu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
„Nechci být jen dcera prezidenta,“ říká Kateřina Zemanová v exkluzivním rozhovoru

Kateřina ZemanováZatímco Miloš Zeman během své návštěvy Pardubic debatoval se studenty, pochutnával si ve Zlaté Štice nebo promlouval k lidem na náměstí, jeho dcera Kateřina měla svůj program v pardubické nemocnici. Hned poté se nám podařilo této devatenáctileté studentce položit pár otázek. A jak se ukázalo, svého úkolu neoficiální první dámy země se zhostila s velkým přehledem.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Pardubičtí politici sestavovali v cizině DOVOLENKOVÉ KOALICE

Už v minulém Bulváru jsme vám přinesli informace, kam vyrazily osobnosti na dovolenou. Na konci prázdnin pro vás máme další várku a rovnou prozradíme, že se v cizině tvořily pěkné partičky…

AndalusieRadní Pardubického kraje René Živný si v létě zaletěl na Nový Zéland. Tam sice trávil čas dovolené, v zemi Maorů byl ale pracovně jako trenér bikrosové reprezentace. Tu skutečnou dovolenou s rodinou prožil ve Španělsku, konkrétně ve městě Almeira v Andalusii. Nebyl tam ale jen se svými nejbližšími, pár hodin poté, co dorazil do hotelu Zoraida, přijela i rodina Petra Tomáška. „Vůbec jsme o sobě nevěděli, netušili jsme, že jedeme ve stejném termínu do stejného hotelu,“ řekl Bulváru Živný. Dovolenou tak prožili, ač oba z jiné politické party, společně. „Děti si hrály spolu, chodili jsme společně na jídlo, manželky jezdily spolu nakupovat a nám zbyl čas i na politiku,“ dodal Živný.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Štenglovy šťastné třináctky

ŠtengloviŘada lidí tvrdí, že třináctka je nešťastné číslo, lékaři dokonce znají triskaidekafobii, tedy chorobný strach ze třináctky. V některých hotelech zase nenajdete pokoj se třináctkou na dveřích, zkrátka mnoho lidí se tomuto číslu vyhýbá. K nim ale určitě po letošním létě nebude patřit Zdeněk Štengl, šéf Zemanovců, pro kterého jsou třináctky vysloveně šťastné. Nejenom, že se třináctého února narodila jeho žena Lenka, letos třináctého srpna přišla na svět jeho dcera Melánie. Bulvár celou rodinu exkluzívně doprovodil z porodnice až domů, kde na Melánii čekal růžový pokojík.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Prezident v Pardubickém kraji

_MES7573Prohlédněte si fotoreportáž.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Osobnosti táhnou na jih

Netolick_ChorvatskoJsme v polovině prázdnin a někteří z nás už vstřebávají zážitky z letošní dovolené a s novou energií se vrhají do práce, jiní naopak plánují, jak si letošní oddech užijí. Někdo si balí pohorky a batoh na horské tůry, další nakupuje opalovací krém s vysokým faktorem. Kam během léta vyrážejí osobnosti našeho regionu? Jaká dovolená je podle nich nejlepší? Dokážou si představit, že by ji celou prožily v našem kraji? Bulvár oslovil několik osobností našeho regionu a vyzvídal na nich letošní dovolenkové plány. Některé už mají dovolenou za sebou, jiné teprve balí kufry a jsou i tací, kteří nejezdí. Obecně ale lze říct, alespoň u našeho „vzorku“, že jižní moře jsou stále v oblibě. Jako první si dlouho dopředu vybral svou dovolenou populární farář Zbigniew Czendlik, který se rekreoval už v únoru. „O prázdninách zásadně na dovolené nejezdím. Nechci zabírat místo rodinám s dětmi, které mají v té době prázdniny,“ řekl Bulváru Zibi, který je přesvědčen o tom, že přirozenou dobou na dovolenou je zima. „Jsme součástí přírody a ta odpočívá v zimě.“ Ale že by tak úplně odpočíval, to se říct nedá, vyrazil totiž do Alp na lyže.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
SEXUOLOG RADIM UZEL PO PŘEDNÁŠCE V HAMERSKÉ KRČMĚ: „Člověku se podobá jen šimpanz. Souloží za banán…“

Můžeme si klidně hrát na intelektuály, můžeme tvrdit, že koukáme jenom na dokumenty na ČT2, televizní estrády přepínáme a osudy Džambulky nám jsou úplně volné. Můžeme tvrdit, že Krampolovy rádoby vtipné pořady v telebrndě jsou trapárna a „ten Uzel“ s těmi lascivními povídačkami je už taky trochu vyčpělý. A pak ho posloucháme na živo, třeba jako nedávno osazenstvo hamerské krčmy a přistihneme se ne, že se usmíváme, ale že se nahlas smějeme. Spojit dvě příjemné věci, totiž sex a humor, to prostě Radim Uzel umí. 

Při svém povídání, které před chvílí skončilo, že mimo jiné řekl, že člověka časem přestává sex bavit, opouští ho libido. Vy se oblastí sexu zabýváte profesně a vědecky, bavit vás to ještě nepřestalo?

Zabývání se profesionální je něco jiného, než provozování sexu, že ano, to je jasné. Když to někdo dělá profesionálně, tak to opravdu dělá celoživotně.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 Další > Konec >>

Strana 54 z 57

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 29 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg