Dnes má svátek Jarmil , zítra slaví Tamara .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

koÄka2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
DRAMA: Hejtman visel na laně!

20140223_135311Běžná víkendová lyžovačka ve Skiparku Červná Voda se málem změnila na drama. U horní stanice lanovky se „kouslo“ ložisko a lanovka ověšená lyžaři se zastavila. Protože odstranění závady bylo většího rozsahu, přišli ke slovu záchranáři, kteří lyžaře spouštěli ze sedaček na laně. Mezi zachraňovanými byl i hejtman Martin Netolický, kterého „stahovali“ ze dvanáctimetrové výšky. „Bylo to úplně v pohodě, dolů mě spouštěl kamarád,“ řekl hejtman, který ocenil profesionální a rychlou práci záchranářů. Z lanovky se nespouštěl poprvé. „Jednou jsem už tady dělal figuranta, takže jsem věděl, o čem to je,“ dodal.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Stavební šílenství v Pardubicích začalo!

silnice_zahajeni_PCE_3Poté, co před pár týdny vypukla naplno rozsáhlá rekonstrukce třídy Míru, dorazili těžké stroje, náklaďáky a chlapi s lopatama také na silnici od křižovatky u Masarykova náměstí směrem na Chrudim. Řidiče i obyvatele Pardubic tak čeká minimálně tři čtvrtě roku omezení a hluku.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
HOLKi jsou zpátky a míří do KLECE!

BLV_HolkiJeden z největších comebacků zaznamenala nedávno česká hudební scéna. Na pódia se totiž po mateřské pauze dvou členek vrací legendární dívčí kapela HOLKi. A návrat je to se vší parádou. Kapela se totiž uvádí novým hudebním singlem.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Tajemství Zámečku odhaleno, byli jsme uvnitř!

Zmeek_BLV_1Ještě před pár měsíci nebylo jisté, co bude se známou Larischovou vilou, tzv. Zámečkem, který stojí v těsném sousedství továrny Foxconn. Dnes už je situace jiná. Objekt včetně blízkých pozemků totiž přebírá od společnosti Foxconn Československá obec legionářská a plány, které s ním má, jsou vpravdě velkolepé. Několika novinářům bylo na představení projektu umožněno, aby se podívali do útrob této cenné stavby.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
V nemocnici čistili sochy!

itn_soch_v_Pardubick_krajsk_nemocnici_4_1Čtyři ze sedmi pískovcových soch umístěných v areálu Pardubické krajské nemocnice, a.s. znovu září. Prošly totiž speciálním čištěním a chemickým ošetřením. Nejde přitom jen tak o ledajaké sochy. Zvláštní péče se dostalo kouskům, které byly vytvořeny na speciální akci určené právě pro nemocnice...

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Další > Konec >>

Strana 119 z 128

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 18 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg