Dnes má svátek Karolína , zítra slaví Jindřich .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

vercaK02.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Šéf četníků strkal koule slonům do tlamy

Favoritem mezi narozeninovými dárky pro čerstvě šedesátiletého šéfa pardubických četníků Rostislava Hübla byla poukázka od manželky. Díky ní se stal na jeden den ošetřovatelem zvířat v ZOO. A pořádně si to užil.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
V Chrudimi otevřel RESSEL POINT

 

Chrudim si v pondělí 29. června připomněla 227. výročí narození svého nejvýznamnějšího rodáka - vynálezce nejen lodního šroubu Josefa Ressela. Letos byla ale vzpomínka výjimečná. Po tradičním položení květin u sochy Josefa Ressela v rámci pátého ročníku mezinárodního dopravního projektu „Pocta Josefu Resselovi“ byl za účasti významných osobností regionu otevřen RESSEL POINT.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
MULTIhejtman kurátor

Martin-netolicky19/02/2013 - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický od Bulváru dostává přezdívku MULTIhejtman. Nejen, že se ve třiceti letech stal nejvýše postaveným mužem kraje, má dvě vysoké školy, ale nyní je i kurátorem Východočeské galerie v Pardubicích. V rámci projektu oslavy šedesátých narozenin galerie představil díla Richarda Peška, umělce a bývalého starosty Ústí nad Orlicí, který šel na banální operaci, při níž upadl do kómatu a zůstal na invalidním vozíku. Obrazy Richarda Peška doplňují díla Jiřího Koláře se sbírek Východočeské galerie. (red)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Kelti slaví pivem a medovinou

keltiZatímco my, prostí středoevropané, slavíme příchod jara pálením čarodějnic, Keltům pyromanie chybí, zato jsou daleko větší gurmáni. Čech zlitý dvanáctkou z nejbližšího pivovaru jim může závidět jejich černé pivo s medovinou a flák uzeného. A čarodějnice? To nemají, jen pěkný holky.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
„Myslím, že naše odsouzení bylo na objednávku,“

říká bývalý šéf bohdanečských strážníků Pavel Řehoř

ehoTak dlouho se chodí s četníkem k soudu, až se četník odsoudí, dalo by se modifikovat zastaralé rčení o vědru a vodě. Alespoň na Pardubicku, kde musel po udělení podmínky a jejím potvrzení nadřízeným soudem skončit na pozici vrchního strážníka Městské policie Lázně Bohdaneč Pavel Řehoř. Opakovat znovu okolnosti dvou případů, které skončily u soudu, nemá v regionu, v němž je bohdanečská městská policie dostatečně proslulá, nemá smysl. Bulvár ale zajímal názor hlavního aktéra, už zmíněného bývalého šéfa bohdanečské „četnické stanice“.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 128

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 22 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg