Dnes má svátek Alena , zítra slaví Alan .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1238054_4787633027360_1158342721_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
KELTOVÉ V SENÁTU

Pěkné překvápko připravili senátoru Petru Šilarovi Keltové z Nasavrk na Chrudimsku. Přišli ho totiž podpořit v jeho snaze za zrušení změny času. Keltové propašovali do horní komory parlamentu dokonce i meč keltského náčelníka. (red)

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Osobnosti fandí Dynamu

387116_017Dynamo, to jsou Pardubice a Pardubice, to je Dynamo. Hokej se ve městě hraje už od roku 1913, hokejový klub tady byl založen o deset let později. Od roku 1950 jsou pardubičtí hokejisté v nejvyšší lize, ze které nikdy nesestoupili. Teď na klub, který se pyšní jmény jako Hašek, Martinec, Šejba, Šťastný nebo Hemský, čeká nejtěžší zkouška za poslední roky. BARÁŽ...

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
DOSTIHY MAJÍ PREZIDENTA

prezidentklubuStaronovým prezidentem pardubického Dostihového klubu se opět stal primář a poslanec Jiří Skalický. Prezidium klubu, které si jeho členové zvolili na valné hromadě, se sešlo v areálu závodiště Synthesia Park. Prezidenta zvolilo bez obtíží. „Důvěra kolegů mne samozřejmě těší a jsem velmi rád, že mám jejich podporu. Společně se teď budeme snažit připravit pro členy Dostihového klubu kvalitní program, ale také nové prostředí.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Sundaval roušku, pokousal strážnici. Dostal klepeta

 

Poměrně známá postava pardubického sídliště Drážka se dostala do sporu se zákonem. Po zákroku strážníků skončila v klepetech a na záchytce.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Velký rozhovor se Zibim Czendlikem

„V dětství byly pro mě Vánoce o dárcích, pátrali jsme po nich jako detektivové,“

vzpomíná ve vánočním rozhovoru Bulváru lanškrounský kněz Zbigniew Czendlik

10565216_1692443204305769_6361905507107954149_nŘíká se, že my Češi jsme nejateističtější národ na světě. Ale snad i ten největší neznaboh z nás alespoň jednou v roce splyne s křesťanstvím a oslavuje narození Ježíška. Pravda, hromady drahých dárků jsou poněkud svéráznou oslavou duchovního svátku, ale ruku na srdce, kdo z nás nebyl alespoň jednou na půlnoční? Vánoce se blíží a protože v kraji máme člověka, který dokázal instituci církve zlidštit a přiblížit i nám nevěřícím, bylo rozhodování o tom, s kým bude rozhovor ve vánočním vydání Bulváru, poměrně jednoduché. Lanškrounský kněz Zbigniew Czendlik (52) je ale před vánočními svátky na roztrhání, takže o co jednodušší byla volba, o to složitější byl vlastní rozhovor, který se nakonec uskutečnil v samotném srdci konzumu, lidmi zcela natřískaném obchodním centru.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 128

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 19 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg