Dnes má svátek Karolína , zítra slaví Jindřich .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

P1257188968vw2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
BULVÁR JE PUBERŤÁK

sv._patrik_2017-108Krásné šestnácté narozeniny oslavil v irské hospodě Svatojanské v Pardubicích náš Bulvár. A jako tradičně se párty spojila s oslavou irského svátku svatého Patrika, kde černý Guinness teče proudem a za pípou stojí známé osobnosti. Kdo si roli výčepních vyzkoušel letos? A odcházelo se z narozenin zase až ráno? Kdo byl největším tahounem a kdo nám přišel popřát Happy Birthday?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Nejen rouškami proti koronaviru

Ze všech stran se na nás hrnou příklady toho, jak si dokážeme ve složité situaci poradit. Když nikde nebyly roušky a ani naděje, že se nějaké objeví, kdo mohl, sedl k šicímu stroji a vyráběl ostošest. A nezůstalo jen u roušek, jak ukazují příklady, které nám posíláte.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Nový šéf TV V1 Olda Tamáš

_MES6393Nedávno jste nastoupil do funkce ředitele Východočeské televize V1. Co bude váš příchod na tuto pozici pro televizi, ať navenek nebo uvnitř, znamenat?

Co bude znamenat ukáže až budoucnost. Mým cílem je přiblížit se divákům v regionu a mít za sebou spokojeně unavený kolektiv lidí, kteří jsou stavebním materiálem celého vysílání a jeho přípravy. Zkrátka budu rád, když někdo řekne, že změna je vidět a je k dobrému.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
KRAJSKÁ SVATBA

votreloviAž v daleké Moravské Třebové si ANO řekli dva dlouholetí zaměstnanci Krajského úřadu Pardubického kraje, Michal Votřel a dnes již Zuzana Votřelová. Svatba se konala přesně v den třetích narozenin jejich nezbedného synka Míši. Bulvár se s blahopřáním připojuje k mnoha gratulantům. (red)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Koronavirus napadl zdravotníky pardubické nemocnice

Pardubická nemocnice ohlásila v úterý večer devět nakažených zaměstnanců a sedm pacientů. Podle generálního ředitele Nemocnic Pardubického kraje se jedná o zdravotníky z kardiologického oddělení, které je teď v nouzovém stavu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 128

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 19 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg