Dnes má svátek Karolína , zítra slaví Jindřich .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1237873_4783433442373_366051455_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
„Klub mě nastartoval, Pardubicím něco dlužím,“

říká v exkluzívním rozhovoru pro Bulvár hokejový trenér Miloš „Pytlák“ Říha

MILOS-RIHADen po hokejovém galavečeru, tedy po oslavách devadesáti let od založení pardubického hokejového klubu a čtyřicátého výročí zisku prvního mistrovského titulu, přišla pro velkou část fanoušků výborná zpráva – na lavičku HC ČSOB Pojišťovna se po letech v ruské KHL vrátil trenér Miloš Říha. Je to už třetí trenér v této sezóně: po Pavlu Hynkovi, který loni s klubem slavil titul, si tady pár týdnů zatrénoval Mojmír Trličík. Sezónu by v klubu měl dokončit právě Miloš Říha, který byl loni na podzim „odejit“ z Petrohradu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Míří Zámeček vstříc lepším zítřkům?

zamecek_zima12/02/2013 :: Zatímco minulost Zámečku Pardubice neboli tzv. Larischovy vily byla spíše tragicky černá, v současnosti je objekt, ze kterého mohutně sálají varovné dějiny, oděn do pošmourných barev zimy. Budoucnost městské památky by ale mohla být daleko růžovější. Některé místnosti zaplní lahve kvalitního vína a část objektu se možná promění na kulturní prostory a muzeum.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
„Do Ústí se rád vracím, je to můj domov,“ říká olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý

kulhavyPředstavovat jméno Jaroslav Kulhavý je asi potřeba jen těm největším sportovním analfabetům. Všichni ostatní rovnou vysypou z rukávu, že je to olympijský vítěz z Londýna a stříbrný olympionik z poslední olympiády v Rio de Janeiru. Rodák z Ústí nad Orlicí ve své disciplíně – cyklistické cross country – posbíral ve svém dosavadním sportovním životě všechna ocenění, která byla k dispozici. Je juniorským mistrem Evropy i světa, dvojnásobným seniorským mistrem Evropy, vicemistrem i mistrem světa, vyhrál světový pohár a je maratonským šampionem. Na začátku května si v pardubickém divadle Jaroslav Kulhavý převzal ocenění Za zásluhy o Pardubický kraj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Očima Miloše Spáčila

Bydlím v domě, který postavili v době, kdy jsem byl ještě mlhavou erotickou představou svého otce, přesto si připadám jako rodiny kdysi žijící na rozestavěných sídlištích. Nic moc nefunguje, domů se chodí s botama od bláta a člověka smiřuje se světem jenom myšlenka, že „až to bude hotový...“. O čem mluvím? O tom, že když vyrazím se psem na procházku, tak nikdy vlastně nevím, kudy půjdu, protože okolí domu je kompletně rozkopané kvůli rekonstrukci horkovodu, všude samé ploty, úzké průchozí koridory, bláto a hluk. A do toho všeho jedenáct dní bez teplé vody. Ano, jedenáct. Prý jakási údržba. Z kohoutku teče jenom studená, což pro zimomřivce, který se nutně potřebuje zpocený od letního sluníčka a námahy na kole vysprchovat, není žádná hitparáda. Takže pěkně postaru - vytáhl jsem prádelní hrnec a ohřívám, ohřívám a ohřívám. A u toho čekám, kdy dojde na údržbu plynovodu a rozvodů elektřiny. To bych pak ušetřil za plánovaný výlet s dětmi pod stan, jen ten rybník by chyběl. Tedy, pokud dělníci něco nepřekopnou... milos.spacil@ev.cz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
„Saturnin je životní výzva, kterou nelze odmítnout,“ říká autor pokračování oblíbeného románu Miroslav Macek

macekPodle teorie doktora Vlacha se lidé dělí do tří skupin. První skupinu, lidi bez fantazie, prý při pohledu na mísu plnou koblih v kavárně nic nenapadá. Ve druhé skupině jsou ti, kteří přemýšlejí, co by se stalo, kdyby koblihami začali bombardovat ostatní hosty kavárny. No a ve třetí skupině jsou lidé, pro které je tato představa natolik lákavá, že vstanou a uskuteční ji. A právě do třetí skupiny patří Saturnin, hlavní postava oblíbeného humoristického románu Zdeňka Jirotky. Kniha právě v těchto dnech dostala pokračování, o které se postaral překladatel, publicista a bývalý politik Miroslav Macek.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 128

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 25 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg