Dnes má svátek Alena , zítra slaví Alan .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0844_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Kdo bude novým ředitelem „měšťáků“?

kvaPoslední únorový den vypršela lhůta na podání přihlášek do výběrového řízení na místo ředitele Městské policie Pardubice. To, po dvaceti letech, opustil její zakladatel Petr Kvaš, který se dohodl na ukončení pracovního poměru poté, co nechtěl nebo v krátkém časovém termínu neuměl splnit požadavky vedení města na změny ve sboru. Kdo se stane novým šéfem pardubických měšťáků?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Třísestrová pařba v pivovaru

tři sestryZávěr května patřil v pardubickém pivovaru tradičně koncertu skupiny Tři sestry, který tady tradičně uspořádala agentura Máša agency. Ani letos nezůstal koncert stranou zájmu fanoušků kapely, kterých sem přišly dvě tisícovky. Ti všichni si mohli zapařit nejenom při hlavním vystoupení, ale i na muziku hudebních hostů, kterými byli Doctor P. P., E!E a DeBill Heads. V rámci koncertu, při němž se vypilo osm tisíc piv, se uskutečnila také autogramiáda a oficiální východočeský křest nového CD Líná hudba holý neštěstí. (mrot)

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Čerti se prohnali Duklou

28/12/2012 - Velkolepým průvodem městem přijel na náměstí Dukelských hrdinů kočár s důstojným Mikulášem a něžným andělem doprovázený rozdováděnými čerty na černých koních. Kromě desítek dětí na ně čekal i starosta obvodu Jiří Hájek, který společně s tajemným sponzorem připravil program plný soutěží a her. Hvězdou večera byla zpěvačka Monika Absolonová, která vystoupila krátce před tím než dukelské nebe ozářily „plameny pekelné“ – neboli ohňostroj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
HAPPY BIRTHDAY, BULVÁRE! SVATÝ PATRIK

titlk2aZa mejdan roku lze označit společnou oslavu tradičního irského svátku sv. Patrika a dvanáctých narozenin společenského magazínu Bulvár. Mraky hostů mohly v narvané irské hospodě St. Ian v ulici Bratranců Veverkových v Pardubicích poznat tváře naší redakce, nechat si natočit černého Guinnesse od místopředsedkyně Senátu ČR Míly Horské, pomalovat si obličej od kreslířky z agentury MARY & POPP'S AGENCY, ochutnat skvělé irské whiskey od šéfbarmana Miloše „Kachny“ Krejčího, zaposlouchat se do krásné hudby Ivo „Elvise“ Fišera či okukovat icemodelky Máša agency. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na skvělé pochoutky od čínského šéfkuchaře Shaokana Hu – majitele restaurace U Bílého koníčka v Pardubicích. Mejdan roku začal v neděli v pět hodin odpoledne a pro některé skončil až v pondělí v jedenáct hodin dopoledne. Je třeba něco dodávat? Snad jen: Bulváre! HAPPY BIRTHDAY!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
CELÝ ČLÁNEK: Sexy kočka na V1

llov_23_of_43Na novinové stánky a do schránek předplatitelů už dorazilo nové vydání Bulváru a tak pro vás uvolňujeme ke čtení celý text hlavního tématu minulého čísla. V něm jsme vám představili Veroniku Lálovou, tanečnici, vítězku StarDance a především novou moderátorskou posilu Východočeské televize V1.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 128

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 17 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg