Dnes má svátek Leoš , zítra slaví Květa .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1237873_4783433442373_366051455_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Jde o všechno!!!

O velké radosti nebo naopak smutku rozhodne páteční večer v Brně. Od 18 hodin tady Kometa hostí pardubický hokejový klub, který má zcela ve svých rukách to, zda bude i v další sezóně bojovat v extralize. Karty jsou vzhledem k jinak tragické sezóně rozdány pro Pardubáky více než příznivě - stačí jeden jediný bod a mají jistotu.

Dlouhé týdny beznadějně poslední Pardubice nemohly doufat v nic lepšího, to by snad ani nebylo spravedlivé. Pokud na Kometě vyhrají nebo i jen v základní hrací době remizují, budou i dál patřit mezi hokejovou elitu. "Víme, že do toho půjdeme agresivně, protože to je zápas o všechno a budeme hrát na krev," tlumočí předsevzetí kabiny útočník Dynama Tomáš Rolinek.

Pokud ale Pardubice v Brně rupnou, budou se klepat o výsledek duelu Litvínova s Kladnem. Případná výhra Jágrovy družiny v prodloužení by totiž Pardubice sestřelila do Chance ligy a fanoušci by napřesrok obráželi se svým týmem stadiony v Benátkách nad Jizerou, Kadani nebo Sokolově.

Výhodou pro pardubické hráče může být fakt, že Brnu v zápase o nic nejde, jeho případná výhra ho nikam neposouvá, prohra nebolí. A v Litvínově se navzdory nejrůznějším spekulacím bude hrát jak o život. Až příliš divoké jsou teorie o nějakých dohodách kamarádů z Nagana o výhře Kladna v nastaveném čase... (foto: hcdynamo.cz)

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 142 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg