Dnes má svátek Leoš , zítra slaví Květa .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-f1547a0956ce4e743e245814125763480db58111d593f9599b99cf8b71ddf072-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Ptačí chřipka v Moravanech potvrzena!!!

V chovu drůbeže společnosti Moras Moravany je ptačí chřipka. Ohnisko nákazy potvrdil ministr zemědělství Miroslav Toman a ústřední ředitel Státní veterinární správy Zbyněk Semerád. Zítra začne vybíjení přibližně sto čtyřiceti tisíc kusů drůbeže.

Podle ministra potvrdilo vyšetření, že v chovu se objevil vysoce patogenní typ ptačí chřipky. Ten je pro drůbež smrtelný. Pro lidi nebezpečný není.

Během zítřka začne vybíjení chovu, který čítá 140 tisíc kusů drůbeže. Rozhodovat se bude také o osudu zvířat, které se nacházejí ve tříkilometrovém pásmu kolem ohniska nákazy. V této lokalitě má Moras druhou část chovu, ve kterém je přibližně 120 tisíc kusů drůbeže. Pokud by i tato byla likvidována, šlo by o víc než čtvrt milionu utracených zvířat.

K vybíjení zvířat bude možná povolána armáda. V Pardubicích dnes k celé situaci zasedne Bezpečnostní rada Pardubického kraje, její stanovisko by mělo být známé po 17. hodině.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 139 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg