Dnes má svátek Vítězslav , zítra slaví Magdaléna .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0907_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
„Jsem hrdý na to, že jsem byl u otevření první Aperol zahrady v Čechách,“ říká Jakub Preclík, manažer Aperol garden ČR Pardubice

Jakub Preclík je mladý muž, který ambicemi rozhodně nešetří. Ve svých dvaceti letech stál u otevření první Aperol garden v České republice. Tu najdete v rámci Kulturního parku Pardubice na náměstí Republiky vedle divadla.

 

Co Jakub Preclík říká na Aperol?

Nápoj, který slaví sto let a který je na velkém vzestupu. A je moc dobrý. Můj nejoblíbenější z naší nabídky je Aperol s ginem. Mohu jen doporučit. :-)

 

Proč zrovna Aperol zahrada?

Inspiroval nás podobný projekt v zahraničí, ale zjistili jsme, že v Čechách žádná Aperol zahrada není. Tak proč ji nerozjet u nás v malebných Pardubicích.

 

Co te tedy podstatou zahrady?

No přeci Aperol :-) Mícháme tři druhy Aperolu a jeden nealko. Jako doplňkový sortiment máme speciální Aperol dort a v nealko verzi Orange dort. Obrovskou radost mám ze zmrzliny, kterou mám dodává Kunětická zmrzka. Nabízíme dva druhy: Aperol zmrzlinu a orange sorbet. Zmrzlinu můžete ochutnat jen u nás – je fakt skvělá.

 

Co dál Aperol garden nabízí?

Máme tématické večery s klasickou hudbou, ale také třeba italský večer právě s Aperolem. Naše zahrada nabízí také chill out zónu, kde si lidé mohou po náročném dni skvěle odpočnout. Lidé jsou zatím spokojeni, a to je pro mě důležité. Nabízíme i VIP servis, oslavy narozenin, výročí – snažíme se vyhovět každému přání našich zákazníků.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 242 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg