Dnes má svátek Vítězslav , zítra slaví Magdaléna .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-3638e9735e2802a8a788d40865ab21770d94287b0e53577904eef3fe4ef310c8-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Primátor jede za želvami, Kacetl se oženil

Ahoj léto, ahoj prázdniny, zpíval někdejší idol Hana Zagorová. Ano, zase je tady období, kdy se můžeme vyvalit na písečnou pláž a zapomenout na soustruhy nebo počítače a kdy můžeme alespoň na týden zapomenout, že je potřeba vymalovat obývák. Kdo se kam letos v létě chystá?

Začněme těmi, kteří si už příliš pohody během letních měsíců neužijí, protože svou dovolenou mají za sebou. Je to třeba náměstek hejtmana Michal Kortyš, který na otázku po místu letního poflakování odpovídá s humorem, který bude potřebovat: „Jedeme na maltu a zlaté písky... Po letech děláme kuchyň, takže letošní letní dovolená bude pracovní.“ Než ale Kortyše začnete litovat, musíme říct, že jeden výlet už má letos za sebou. „Jeli jsme v květnu na poznávací cestu do Belgie, Holandska a částečně Francie. Prohlédli jsme si historická města, zašli do galerií a navštívili jsme i největší muzeum historických vozidel.

Po hlavní části dovolené mají už i hokejisté, kteří se teď potí při letní přípravě. A někteří z nich prožili volné dny skutečně ve velkém stylu. Brankář Dynama Ondřej Kacetl se vypravil na Mauricius, kde prožil opravdu zajímavé věci. „Den 11. května 2019 byl pro nás nejhezčí den v životě, na úžasným místě mi řekla ANO má báječná žena,“ svěřil se Ondřej, kterému v lapačce skončila krásná Jája.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE V TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ BULVÁRU

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 227 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg