Dnes má svátek Leoš , zítra slaví Květa .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kočka bulvaru 2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Herci vyráží na Kuňku

kraska_a_zvireOd pátku 24. května opět můžete vyrazit za divadlem na Kunětickou horu. Soubor Východočeského divadla se jako každý rok vydává sehrát předprázdninová představení pod širým nebem, tolik oblíbená u publika.

Začátek obstará pohádková inscenace pro celou rodinu Kráska a zvíře. Ta se pyšní dvojnásobným vítězstvím v divácké anketě o nejoblíbenější pardubickou inscenaci roku i tím, že byla v roce 2017 nejnavštěvovanějším titulem divadla. V hlavních rolích inscenace, jejíž scénickou hudbu i písně složil a nazpíval Michal Hrůza, uvidíte Veroniku Čermák Mackovou a Josefa Lásku. Na Krásku a zvíře můžete přijít v pátek 24. května, ale také 25. a 31. května, následně pak 1., 2., 13., 14. a 15. června. Začátky představení jsou ve 20.30 hodin.

Kdo třeba už Krásku viděl, ten může vyrazit na Kuňku na bláznivou komedii Král jelenem v režii Mariána Pecka, v níž si hlavní role střihli Milan Němec, Ladislav Špiner a Martina Sikorová. Představení tohoto kousku jsou na programu 20., 21., 22., 28., 29. a 30. června.

Na Kunětické hoře ale nebude hrát jenom pardubický soubor. Přijede také pražské Divadlo D5 s představením Čtyřlístek a Talisman moci a zdejší amfiteátr poskytne prostor i koncertu Roberta Křesťana a Druhé trávy či kapely Queenie.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 66 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg