Dnes má svátek Vítězslav , zítra slaví Magdaléna .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

koky bulvru.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Nebuďte líní, pojďte běhat!

bocciarunDívali jste se v televizi na maraton, chroupali chipsy zapíjené pivem a říkali si, že tohle byste taky dali? Tak si to o sváteční středě přijďte vyzkoušet! V Bukovce na Pardubicku se 8. března bude běhat. Když se přidáte, pomůžete nejenom svému zdraví, ale taky handicapovaným sportovcům.

Výtěžek z akce totiž putuje na podporu hráčů boccii z košumberské léčebny. A pokud budete mít po běhání ještě dost energie, můžete si sport podobný petanque a určený právě handicapovaným vyzkoušet.

Kdy a kolik se toho běhá? Všechno začne dětskými závody v kategorii do pěti let v půl druhé odpoledne. Starší děti mezi šesti a devíti lety se vydají na trať ve čtvrt na tři a desetiletí až čtrnáctiletí o hodinu později. Hlavní běh na čtyři a deset kilometrů odstartuje v půl čtvrté.

Loni se téhle akce aktivně zúčastnilo 261 běžců, handicapovaným sportovcům BocciaRun přinesl na konto více než šedesát tisíc korun. Tak doražte!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 227 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg