Dnes má svátek Patrik , zítra slaví Oldřich .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-4d745bd3d4c0d53a77a3be92523e2fd7ac76a7143b3001fef863583401bd8d21-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Hokejisté frčí do Třince vlakem

hokejHokejisté pardubického Dynama vstoupí zítra do čtvrtfinále. První zápas s Oceláři se uskuteční v úterý 13. března od 17.20 hodin v Třinci. Pardubičtí borci na sever Moravy pojedou vlakem.

"Rozhodli jsme se využít služeb Českých drah, aby naše cesta k prvnímu čtvrtfinálovému utkání byla pro hráče příjemnější a pohodlnější. Je rozdíl jet přes tři hodiny autobusem nebo dvě hodiny vlakem a pak chvíli autobusem," vysvětluje trenér HC Dynamo Pardubice Miloš Holaň. "Čas strávený společně ve vlaku může přispět lepšímu rozpoložení mužstva. Hráči se mohou projít, dát si kávu, přijít na jiné myšlenky… Ušetříme možná i nějaké síly, psychicky si odpočineme."

V Třinci pardubický klub naposledy vyhrál 6:2, ovšem základní část extraligy a vyřazovací boje, to je něco jiného. "Čeká nás velice těžký soupeř, s nímž máme dobré výsledky ze základní části, na ně se ale vůbec nebudeme spoléhat. Play off je jiná soutěž. Začínáme venku, může to být i naše výhoda. Musíme podat velmi zodpovědný výkon, vyvarovat se zbytečných faulů, neboť Oceláři má výborné přesilové hry a spoustu individualit v útočné fázi," říká Holaň. Trenéra doplňuje i jedna z hvězd pardubického týmu Petr Sýkora: "Třinec má velmi kvalitní mužstvo, jedno z nejlepších v extralize. Série bude jistě pořádně těžká, oni jsou jejím velkým favoritem, my se budeme snažit hrát naši hru a uvidíme, jak to dopadne. Mají mnoho individualit, jsou silní jako tým s výborným brankářem v zádech. Těžko u nich hledat slabiny… My se musíme předně soustředit na nás a na naši hru. Hrát se dá s každým, uděláme vše pro to, abychom postoupili."

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 20 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg