Dnes má svátek Maxmilián , zítra slaví Ferdinand .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

brizova.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Barmanka v Milanu

milanoCukrářka, co si pořídila cukrárnu. V dnešní době už celkem neobvyklá záležitost, ale rozhodně ne krok vedle. Barmanka tento měsíc navštívila cukrárnu - kavárnu Milano u pardubického autobusového nádraží.

Jako v Itálii se v Milanu necítila - interiér je spíš ve francouzském stylu, pokud ale jde o dobrůtky, na kterých tady ujíždějí mamky na mateřské, babičky s vnoučaty a na tajňačku i tatínkové, připadáte si skutečně jako na dovolené. Paní cukrářka peče denně čerstvé dorty a zákusky, krémy jsou hutné a poctivé a hlavně mají chuť. Výbornou chuť!

Domácí dorty vlastní výroby prostě nemají chybu - možná jen jednu. Chcete si dát ještě jeden, ještě jeden, ještě jeden...  A cestu na vlak nebo na autobus už napříště volíte radši tak, aby vás výloha relativně nové cukrárno-kavárny příliš nelákala. Lákavá je také nabídka objednat si celý dort domů - jako zástěrku je můžete objednávat pro vaše malé oslavence (stejně ho sníte vy) a nebo na svatbu :-).

A pokud byste už té čokoládové, ovocné a marcipánové chuti měli dost, v menu najdete panini i chlebíčky, objednat si na oslavu narozenin svého manžela můžete třeba i slaný dort. Na stole ale Barmance trochu chyběl nápojový lístek. Jasně, k zákusku si vždycky dáte kávu, bylo by ale fajn vědět, do čeho jdete a co si k ní ještě můžete dát. Káva je takový český průměr, to tak ale bývá, když si ji dáváte v kavárně specializované na dortíky.

Káva ***

Ostatní nápoje **

Zákusky *****

Interiér *****

Možnost zahrádky ANO

Obsluha *****

Celkové hodnocení **** (přidaná hodnota: nevadí vám, že vám ujel autobus nebo vlak, ujet si je dokonce necháte :-) )

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 26 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg