Dnes má svátek Maxmilián , zítra slaví Ferdinand .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0996_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Olympiádu vyhráli Liberečtí

ODM_4_denNejvětší sportovní událost v našem kraji přelomu ledna a února - Olympiáda dětí a mládeže 2018 - skončila. Jednoznačnými vítězi se stali reprezentanti Libereckého kraje.

Děcka od Jizerských hor sice na začátku her budila trochu úsměvy kvůli bundám připomínajícím spíš spacáky, ostatním soutěžícím ale brzy úsměv zmrzl ve tváři. Reprezentanti Libereckého kraje, který Olympiádu dětí a mládeže pořádá v příštím roce, kdy se odehraje její letní verze, totiž žebříček krajů vedli od samotného začátku. A jednoznačnou dominanci neustále potvrzovali, byť v závěru se na ně mohutně dotahovala Praha a velmi slušně si vedla také Vysočina, jejíž borci vyhráli prestižní hokejový turnaj.

Domácí sice po prvním dni drželi v celkovém pořadí druhé místo, pak se ale propadali pořadím. Paté, sedmé a nakonec deváté místo znamená, že výhody domácího prostředí nevyužili a skončili pod průměrem. Ovšem na druhou stranu je může těšit, že jsme sice v Pardubickém kraji nevyhráli, ale dokázali jsme uspořádat parádní sportovní svátek. Svátek, který si kromě diváků přímo na sportovištích užívali i diváci u televize a streamových přenosů.

Těšit se nyní můžeme na už zmíněnou letní Olympiádu dětí a mládeže 2019, kterou pořádá Liberecký kraj, do zimního prostředí se ODM vrátí zase za dva roky, kdy Olympiádu dětí a mládeže 2020 pořádá Karlovarský kraj.

ODM_vysledky

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 26 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg