Dnes má svátek Jarmil , zítra slaví Tamara .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

945162_583269841705619_690923919_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Plesání (nejen) krajských silničářů

_MES1384Jedním z „otvíráků“ společenské sezóny v Pardubicích je už tradičně ples silničářů. Ti jsou zvyklí být v zimní sezóně v jednom kole, takže odskočit si na jeden večer do víru tance pro ně není žádná velká změna. A společně s nimi se baví i řada dalších hostů.

RI2A9752

Na silničářském plese nemůže chybět někdejší hejtman Pardubického kraje Ivo Toman, byť už teď profesně patří ke konkurenční železnici. Krásná dáma po jeho boku není jeho dcera ani sestřenice, ale právoplatná manželka Michaela, primářka Rehabilitačního ústavu v Brandýse nad Orlicí.

 

RI2A10212

Vedení Pardubického kraje na plese reprezentoval náměstek hejtmana pro dopravu Michal Kortyš. S sebou měl pochopitelně „Kortýnu“, jak něžně oslovuje svou choť.

RI2A10267

Hlavní uměleckou hvězdou večera byla nestárnoucí Ilona Csáková. Se zpěvačkou s uhrančivýma nejenom očima se chtěl každý vyfotit.

 

RI2A10313

Poslanec Martin Kolovratník se jako správný politik chtěl zase šklebit do objektivu, ale manželka Lucka byla nekompromisní. Šlo se prostě tančit.

 

RI2A10241

To je ale partička. Krajský radní René Živný s manželkou si udělal snímek s podnikatelem Jozefem Koprivňanským a jeho partnerkou. Slušelo jim to všem.

 

RI2A9732

Podnikatel, vášnivý nimrod a rybář Petr Tomášek s manželkou. Stárnou tihle dva vůbec?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 6 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg