Dnes má svátek Doubravka , zítra slaví Ilona .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1238054_4787633027360_1158342721_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
BARMANKA: Mamma Café

mamma2Je to tady! Další kavárna pro maminky s dětmi, opět slibující, že je jiná, než ty ostatní. Ale ona asi vážně je - soudě podle recenzí na Facebooku a šeptandě šířící se mezi čerstvými, pokročilými i budoucími maminkami. Mamma Café.

Tuhle malou budovu v Blahoutově ulici na Dubině v Pardubicích si do parády vzaly dvě maminky a dá se říct, že se o ní starají právě jako o vlastní děti. Vždyť je pro maminky s dětmi a celá vlastně jen o nich!

Dětský koutek je snem každého miminka, maminky, dítěte a zlá noční můra tatínkovy peněženky. Nemusíte u něj navíc dřepět a strachovat se, co se stane vašemu dítěti za stálé myšlenky na to, jak vám stydne káva. Prostě necháte svou milou malou a rozjívenou ratolest hrát si s ostatními podobně rozdováděnými dítky a v klidu si s kamarádkou vychutnáte kávu a jeden z domácích zákusků nebo chlebíčků. Čokoláda tady chutná jako čokoláda a i když děti prostě neuhlídáte, nikdy vás neposadí k upatlanému stolu.

Teď, v zimních měsících, tu idylku doplňuje i krb a vánoční výzdoba. Jen si dejte pozor, kdy do kavárny zavítáte. Maminky si totiž zvykly tady slavit první, druhé, třetí i třeba desáté narozeniny svých dětí, a tak se vždy předem ujistěte na Facebooku, že nenarazíte na uzavřenou společnost a zcela zavřené dveře.

Jedno musíme nové kavárně přiznat: Tady se mateřská dovolená mění ve skutečnou dovolenou.

 

Káva ***

Nabídka nealko nápojů ****

Zákusky *****

Obsluha *****

Interiér *****

Celkové hodnocení *****

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 30 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg