Dnes má svátek Doubravka , zítra slaví Ilona .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0732edit_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Na hokej míří armáda

hokej_vojaciHned několik doprovodných akcí se chystá na sobotní hokejové utkání HC Dynamo Pardubice. Pardubický extraligový klub se od 15 hodin postaví proti mančaftu z Třince. Boj ale bude připomínat nejenom hokejový zápas.

Do hokejové arény totiž dorazí armáda. V přestávkovém programu se představí jednotky aktivních záloh 14. pluku logistické podpory. "Vojáci ze 14. pluku logistické podpory absolvovali spolu s našimi hráči jeden letní kondiční trénink, nyní jsme se domluvili na této aktivitě přímo během hokejového utkání. Moc se na tuto prezentaci těším," uvedl generální manažer klubu Dušan Salfický.

Vojáci rozhodně nepřijdou ukázat flinty, odznáčky a pochodová cvičení. Mezi první a druhou třetinou slaní z kovové konstrukce střechy sportovní arény a zároveň se předvedou prezentačním videem na velké obrazovce nad plochou. Ukázat tak chtějí možnost uplatnění v rámci armádní aktivní zálohy.

Na nedělní zápas proti Ocelářům byste ale určitě měli přijít včas. Ještě před zahájením utkání totiž útočním Patrik Poulíček dostane zelenou helmu, protože vyhrál ve statistice prosincového Radegast indexu.

A ještě jeden netradiční moment na diváky čeká. Pardubičtí hráči do tohoto zápasu nastoupí v bílých dresech, což bude v domácím utkání poprvé v letošní sezóně. Soupeř z Třince oblékne dresy černé.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 27 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg