Dnes má svátek Lýdie , zítra slaví Radana a Radan .

Ptáme se Vás:

Kdo by měl vládnout Pardubicím?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

3.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Do kisny v nové masce

001Se zbrusu novou maskou míří do klece extraligového Dynama gólman Ondra Kacetl. Ten dosud chytal v masce, kterou používal jako hráč Mountfieldu Hradec Králové. Nový doplněk je v barvách Dynama, starou masku už Ondra vrátil na pardubické severní předměstí.

"Masku jsem měl objednanou od května, bohužel ale nebyla má velikost, čekali jsme na ten správný typ, proto se to takhle protáhlo. Dřív jsem chytal v masce velikosti S, teď mám masku velikosti M," uvedl Ondra, kterému masku vytvořil Roman Vítek ze společnosti Foxart. Ten prý splnil všechna brankářova očekávání. "Na masce nechybí na obou stranách znak Dynama Pardubice, vpředu je mé číslo, dále jsou na ní trochu schované detaily jako ‚OK90‘ a když se na masku podíváme, tak jednotlivé grafické jsou roztřepené. Nechtěl jsem lesklou masku, takhle matná se povedla. Vzadu mám svou přezdívku, tlapku svého pejska Marleyho a svou rodinu včetně přítelkyně ve čtyřlístku pro štěstí," pochvaloval si Ondřej Kacetl. 

004S novou dynamáckou maskou už Ondra vyjel na led a zkoušku nové ochrany hlavy si pochvaloval. "Jednou jsem dostal pukem na bradu a maska nejeví žádné známky ani minimálního opotřebení. Nahoru jsem zatím ještě nikam nedostal, uvidíme dál. Sám jsem zvědavý," říkal poté.

Tak snad mu nová maska přinese štěstí a zároveň smůlu na hole hráčů soupeřů.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 30 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg