Dnes má svátek Lýdie , zítra slaví Radana a Radan .

Ptáme se Vás:

Kdo by měl vládnout Pardubicím?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0827edit_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Co na to Krychlič?

DSC_9056Kvůli prázdninovému speciálu jsme si s Václavem Kulhánkem alias Krychličem dali s rozhovory na chvíli pauzu. Po ní se ale známá pardubická postavička objevila na našich stránkách (a ve vysílání Východočeské televize V1) v plné síle. V zářijovém vydání jsme rozebírali mimo jiné volby. V novém říjnovém vydání, které je právě na stáncích, pak rozebíráme třeba právo nosit zbraň. Tak neváhejte a sežeňte si nové číslo Bulváru.

 

Naposledy jsme spolu mluvili před prázdninami. Jak jste si letošní léto užil a jak si užíváte babí léto?

Bylo to jedno z nejkrásnějších lét. Tím, že věk postupuje, využili jsme každého dne. Jezdili jsme po republice, i v zahraničí, v Řecku, jsme byli. Čas jsme využili k nejrůznějším prohlídkám - zámků, památek, muzeí, večer jsme pak chodili na koncerty a různé performance. Bylo to jedno z nejkrásnějších lét a mám pocit, že kdyby byl každej tak spokojenej a šťastnej, jak jsme byli my, svět by možná vypadal jinak.

Na krku máme podzim a s nimi i parlamentní volby. Vím, že nechcete o politice moc mluvit, ale jak je tohle téma pro vás důležité? Měli by lidi považovat volby za důležité a chodit volit?

V každém případě ano. Co si zvolíme, to budeme mít. I když jsou volební programy v mnoha případech podobný, člověk by měl volit rozumem i srdcem. Nemyslím si, že každá strana to myslí s občanstvem tak, jak se to píše na billboardech. Každý by se měl podívat, co ta která strana udělala, když byla u moci. Tím, že k volbám nepůjdeme, to k ničemu nepomůže. Já k volbám půjdu, koho budu volit, to si ještě rozmyslím, spíš to bude někde napravo.

Při posledních senátních volbách se uvažovalo o tom, že byste kandidoval. Nakonec z toho sešlo. Opustil jste úplně myšlenku na aktivní vstup do politiky?

Ano, úplně jsem ji opustil. Nechci být nikde organizovanej. To mám už od mládí, pro Vodnáře je hlavní volnost a svoboda. Když jsem se pohyboval kolem zvířátek, nikdy jsem nebyl ve svazu chovatelů, když jsem se pohyboval kolem muziky, nikdy jsem nebyl v nějakým klubu. Nikdy bych se nechtěl angažovat, protože pak bych se musel podřídit většinovému názoru, a to není moje parketa.

Na začátku září vešlo v platnost nařízení na odstranění billboardů kolem silnic prvních tříd, myslíte, že by se venkovní reklama měla redukovat, že by billboardů, citylightů a podobně mělo být méně?

To si nemyslím. Omezování všeho nepovede nikdy k tomu, že budou lidé spokojenější. A pokutománie obecně vnáší mezi lidi rozladěnost. To se týká třeba kouření nebo teď těch billboardů. Kdo se na ně dívat nechce, ten se na ně nedívá a každej by měl mít v sobě tolik rozumu, že když jede autem, tak nebude telefonovat nebo díval po billboardech.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 13 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg