Dnes má svátek Karolína , zítra slaví Jindřich .
trička converse

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

P1257188968vw2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
PAPARAZZI - Primátor opravuje brýle izolepou, Kortyš hraje puzzle

_MES9997Tentokrát máme v naší rubrice Paparazzi Bulváru hned dva úlovky. Ten první se týká primátora Pardubic Martina Charváta a jeho domácího kutilství v rámci optiky. Druhý pak prekérní situace, do které se se svým služebním autem dostal náměstek hejtmana Michal Kortyš.

Nouzovou opravu musel na svých okulárech provést primátor Pardubic Martin Charvát. Pravou nožičku brýlí přichytil izolepou, dokonce tak, že si téhle rychloopravy málokdo všimnul. Nezbylo mu ale nic jiného, protože zapomněl na známou poučku optiků, že každý by měl právě pro případy rozbití vlastnit alespoň dvoje brýle. „Mám jenom tyhle jedny, takže jsem to musel dočasně vyřešit,“ řekl Bulváru primátor Charvát. „Už se mi ale vyrábějí nové, hned jsem objednal dva kusy.

IMAG0598To náměstek hejtmana Michal Kortyš řešil nedávno jiný problém. Auto, kterým přijel na Festival železnice/silnice, zablokoval u pardubického hřbitova jeden z jeho návštěvníků. Snaze řidiče vymanévrovat nějak z „obležení“ ovšem bránily dva ocelové sloupky. Milimetrová práce s volantem byla zdlouhavá a také marná, sice chyběly jenom centimetry, ale vyjet se nedalo. Naštěstí neměl blokující automobil zataženou ruční brzdu a stál jenom „na rychlosti“, takže i s naší pomocí se vozem podařilo hnout a vysvobodit tak Kortyšovo auto.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 26 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg