Dnes má svátek Teodor , zítra slaví Nina .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

koÄka bulvaru 2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Hejtman Netolický: schopen, odveden!

_MES6070Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický se oblékl do zelené uniformy a pod mobilizační vyhláškou začal zaměřovat kanón. Naštěstí nebyl důvodem jeho konání útok na naší zem, ale jen propagace letošního ročníku vojensko-historické akce Cihelna, která se o víkendu doná v Králíkách.

Tématem letošního, už sedmnáctého ročníku, Cihelny je právě mobilizace armády v období konce třicátých let minulého století. Během pátku 22. srpna se v rámci odpoledního programu představí armáda, celní správa, vězeňská služba, policie a další složky a vpodvečer je připravena historická ukázka „Mobilizace 1938“. Hlavním dnem Cihelny je ale sobota 23. srpna, kterou odstartuje ranní koncert Posádkové hudby Olomouc. Ukázky historického boje na téma mobilizace jsou přichystány od 11.40 do 12.50 hodin a od 15.30 do 16.30 hodin, mezitím si diváci mohou prohlédnout statické i dynamické ukázky nejrůznějších složek, ať armádních či záchranných.

Loňské hlavní téma, kterým byla Ostravská operace, tedy nyní nahrazuje atraktivní téma mobilizačního období. „Je nezbytné si to připomínat. Naše společnost potřebuje vzory, které by uznávala. A takoví byli i hrdinové ze září roku 1938,“ říká hejtman Netolický, toho času převlečený za poručíka předválečné československé armády. (mes)


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 32 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg