Dnes má svátek Brigita , zítra slaví Sabina .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0790_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Nový ředitel pardubického letiště lítá v oblacích

altSotva se Michal Červinka ujal funkce ředitele společnosti East Bohemian Airport a.s., provozující civilní část mezinárodního letiště v Pardubicích, už bylo kolem jeho osoby rušno. První prázdninový den pozval na letiště média, a těch dorazilo opravdu hodně. Aby taky ne, novináři byli zvědaví, s jakými plány nový ředitel přichází.

 

 

 

„Chceme zvýšit zájem o služby našeho letiště mezi tuzemskou klientelou,“ říká Michal Červinka s tím, že tomu musí pomoci i cestovní kanceláře. „Zvýšení zájmu o lety z Pardubic úzce souvisí i s nabídkou destinací a zájezdů. Proto jsem už začal jednat s cestovními kancelářemi a dopravci, aby více létaly z Pardubic a rozšířily počty destinací, kam mohou lidé odcestovat. Chceme naučit létat z Pardubic nejen místní, ale také obyvatele Královéhradeckého kraje, Vysočiny i části Středočeského kraje. Vždyť naše letiště má ohromný potenciál, kvalitní technické zázemí a oproti „velkým“ letištím je levné,“ tvrdí Červinka. Ovšem aby pardubické letiště mohlo odbavit více turistů, potřebuje nový terminál. A to je další priorita ředitele Červinky. „Máme územní rozhodnutí, vypsanou soutěž na zhotovitele, vydání stavebního povolení by mělo být každým dnem. Byli bychom rádi, pokud vše půjde hladce, kdybychom mohli do země kopnout ještě letos.“ Tak doufejme, že plány Michalu Červinkovi vyjdou.

 

Kdo je Michal Červinka?

Michal Červinka je ostřílený manažer. Vystudoval Vysokou školu dopravy a spojů v Žilině, na tamní univerzitě absolvoval také doktorandské studium. Vzdělával se také v zahraničí. Do fungování pardubického letiště pronikal nejprve jako obchodní ředitel. Ovšem byl také generálním ředitelem letiště v Ostravě, nebo obchodním manažerem společnosti Rockwell Automation ČR. Je odborným asistentem na Vysoké škole podnikání. Pohled na svět má ale také ze vzduchu. Pracoval jako palubní radiooperátor a vlastní pilotní průkaz. Sportovní létání je jeho největším koníčkem.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 33 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg