Dnes má svátek Brigita , zítra slaví Sabina .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_1016_web+.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
„Nejsem žádná cimprlína,“ řekla Bulváru Miss Kateřina Průšová

altNa dvoustraně uprostřed červencového vydání Bulváru najdete fotoreportáž z focení kolekce kožichů v areálu bývalé Tesly. Hlavní hvězdou focení tam byla někdejší Miss ČR Kateřina Průšová, se kterou Bulvár prohodil také pár slov.

 

Jak se vám dneska pracovalo?Bylo to náročné?

Ne, vůbec. Tuhle práci dělám už asi patnáct let, takže pro mě je to rutina. Mám ale ráda zvláštní místa, což dneska o areálu Tesly platí a focení kožichů od Luďka se sem krásně hodí.

Nemáte problém se tady pohybovat? Přece jenom je tady bordel a vy tudy procházíte na vysokých podpatcích…

Ne, beru to jako práci a co největší bordel je pak zajímavej na fotce. V tomhle určitě nejsem žádná cimprlína, když to vypadá dobře na fotce, nemám s tím problém.

Vy modelky to máte tak, že v zimě fotíte plavky a v zimě kožichy. I když dneska není úplně vedro, stejně, je léto, jak je příjemné fotit se v kožichu?

Dneska je to celkem pohodový, fouká trošičku větřík, maličko zapršelo, takže se to dá. Samozřejmě je nepříjemný, když je čtyřicet stupňů a fotíte kožichy z norka. Ale je to práce a patří to k mojí profesi.

Je vám móda kožichů blízká?

Zimu mám radši než léto. Pocházím z Liberce, odkojená jsem na lyžích, zima mi dělá dobře a kožichy k tomu patří. Mám je ráda, ráda je nosím, mám jich asi pět, spoustu boa, beranic.

A teď v létě?

To je mi blízká sportovní móda. Podpatky moc nenosím, to jenom do práce, v běžném nošení spíš preferuju žabky, tenisky, k tomu šortky… Nejsem typ holky, co nosí šatičky, když nemusí.

V nějakém rozhovoru z letošního ledna jste říkala něco o miminku, chystáte něco v tomhle smyslu?

No, říkala… Když vám padne třicítka, tak se vás každý ptá, kdy se vdáte, kdy budete mít rodinu. Samozřejmě rodinu chci, přála bych si ji, ale kdy bude nebo nebude, to si dohodneme s partnerem doma. Zatím to není na pořadu dne.

Připravil: Miloš Spáčil


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 44 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg