Dnes má svátek Teodor , zítra slaví Nina .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-4d745bd3d4c0d53a77a3be92523e2fd7ac76a7143b3001fef863583401bd8d21-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Past na přetížené kamiony

vhy_na_kamion1Nákladní auta naložená víc, než by měla být, jsou jednou z příčin rozbitých silnic. Dokazovat ovšem řidičům kamionů, že mají přetížené vozidlo, je ale složité. Jednou z možností jsou mobilní váhy, které při silničních kontrolách mohou používat policisté. Jenže tohle zařízení je drahé, takže až donedávna ho policie v Pardubickém kraji k dispozici neměla. To se ale změnilo, když Pardubický kraj poskytl peníze na nákup speciálního vozidla určeného právě k mobilnímu vážení náklaďáků. 

vhy_na_kamion2

K oficiálnímu předání došlo u opatovické elektrárny, kde zároveň policisté ukázali hejtmanovi Martinu Netolickému a jeho náměstkovi pro dopravu Jaromíru Duškovi váhy v praxi. „Je nám jasné, že nešvar jezdit s přetíženými vozidly zcela neodstraníme, ale dali jsme policii alespoň nástroj na kontrolu řidičů a dopravců, který dosud neměla,“ řekl hejtman Netolický, který si sám váhu vyzkoušel. Stejně jako všem ostatním mu váha zaokrouhlující o dvacet kilo ukázala metrák.

Pardubický kraj na nákup vozidla v hodnotě 3,3 milionu korun přispěl částkou 2,5 milionu korun. Po daru v podobě vybavení pro pořádkovou policii je to v krátkédalší příspěvek kraje policejnímu sboru.

vhy_na_kamion3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vhy_na_kamion4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vhy_na_kamion8

 

 

 

 

vhy_na_kamion5

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 30 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg