Dnes má svátek Dalibor , zítra slaví Dobroslav .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0907_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Na slovíčko s poslanci

keltove_boiiPoslance, kteří ve sněmovně reprezentují Pardubický kraj čeká v pondělí 13. ledna zajímavá zkušenost. Dorazí totiž na akci neziskových organizací Boii a SKP-Centrum nazvanou „Poslanci, na slovíčko!“. Budou si tady nejenom povídat o neziskovém sektoru, ale také soutěžit.

V první části setkání čeká na politiky kulatý stůl, za který zasednou nejenom poslanci, ale také někteří senátoři. V jeho rámci se uskuteční diskuze nad možnostmi spolupráce a podpory neziskového sektoru, a to jak z oblasti kulturní, sociální či ekologické. „Na diskuzi pak naváže zábavná soutěž o neziskovém sektoru,“ prozradila Anna Frantalová ze sdružení Boii. V soutěži, jejíž podobu dobrovolníci tají, se ukáže, jak se politici v neziskovém sektoru vyznají. Co se ale dopředu ví, že ve hře jsou také zajímavé ceny.

Vrcholem setkání neziskových organizací s poslanci a senátory bude podpis deklarace o spolupráci. V té se politici budou moci zavázat ke konkrétním krokům, které letos na podporu neziskového sektoru učiní. 


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 11 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg