Dnes má svátek Jarmil , zítra slaví Tamara .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0987_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Kdo vás zastoupí ve Sněmovně? Podívejte se!


Volební stab TOP 09Volby jsou za námi a do Sněmovny míří deset nových poslanců z Pardubic a celého Pardubického kraje. A nejde jen o nové tváře, které jsme zatím neměli možnost prověřit, ale také o ostřílené politické matadory, kteří si už osahali hlasovací zařízení v minulém období. Kdo tedy bude v Praze hájit zájmy našeho kraje?


ČSSD

Volební vítězství a přesto velké zklamání. Sociální demokraté z Pardubického kraje budou mít ve Sněmovně jen dvě křesla. Obsadí je nečekaně osmapadesátiletý lékař Pavel Havíř kandidující z pátého místa a dvaatřicetiletý právník Jan Chvojka, který kandidoval jako šestka. Panenky se asi protočily lídrům kandidátky Ladislavu Effenberkovi, Jitce Dostálové a Miroslavu Váňovi, které oba zmínění přeskočili díky preferenčním hlasům.

ANO

Skutečným vítězem se stalo hnutí ANO. Podobně jako ČSSD získalo v kraji dva mandáty. Poslanci, kteří vás budou zastupovat, se stali osmatřicetiletý lídr kandidátky Martin Kolovratník (bývalý ředitel Českého rozhlasu Pardubice) a čtyřiačtyřicetiletý chrudimský zastupitel a lékař David Kasal, který díky preferenčním hlasům ze třetího místa přeskočil dokonce i Martina Kolovratníka.

KSČM

Třetí stranou v pořadí, taktéž se dvěma zástupci, je KSČM. Její voliče bude do dalších voleb ve Sněmovně zastupovat mladá lídryně a dosavadní poslankyně Květa Matušovská a ze čtvrtého místa se do Prahy probojoval i dvaašedesátiletý sociolog a pardubický politik Václav Snopek.

KDU-ČSL

Strany s jedním poslancem otevírá KDU-ČSL, kterou slunečnicová kampaň poslala po několikaleté pauze znovu do Sněmovny. Občany Pardubického kraje tam bude zastupovat devětatřicetiletý ředitel Regionálního muzea ve Vysokém Mýtě Jiří Junek, který vedl kandidátku strany.

ODS

Občanská demokratická strana utrpěla drtivou porážku a do horní komory Parlamentu pošle jen jednoho svého zástupce z regionu. Tím bude devětačtyřicetiletý vysokoškolský pedagog a vědec Simeon Karamazov. I ten překvapil, když se díky necelým dvěma tisícům přednostních hlasů probojoval do Sněmovny ze čtvrtého místa.

TOP 09

Také TOP 09 nebude zastupovat ve Sněmovně lídr kandidátky. Preferenční hlasy pro starostu České Třebové Pavla Zedníka nestačily. Přeskočil ho pětapadesátiletý primář pardubické nemocnice a dosavadní poslanec Jiří Skalický, který tak míří do Parlamentu se svým „lékem na virózu“.

Úsvit

Strany s jedním mandátem za Pardubický kraj uzavírá Úsvit přímé demokracie. Občany bude v Parlamentu zastupovat sedmašedesátiletý ředitel plavecké školy a lídr kandidátky Augustin Karel Andrle Sylor. Jeho úspěch byl opravdu těsný. Poslanecký mandát sebral lídrovi ČSSD Ladislavu Effenberkovi jen o 23 hlasů.


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 22 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg